7. Az érzelmeidet kedvességgel kezeld
Ha azon kapod magad, hogy azért eszel, mert unatkozol, stresszes vagy, szorongsz vagy szomorú és magányos vagy, akkor is legyél magaddal türelmes. ezt mindenki csinálja és leszokni róla nem egyik napról a másikra sikerül.
Ilyenkor gondolj arra, hogy az étel csak nagyon rövid időre ad vigaszt és a negatív érzések okaival kell foglalkozni, nem evéssel kezelni ezeket tünetileg.
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





