A harmadik hét: tisztább gondolkodás
Azok, akik kitartanak a cukormentes időszak mellett, gyakran a harmadik hét környékén érzik a legnagyobb változásokat. Sokan beszámolnak arról, hogy csökken az úgynevezett „agyi köd”, könnyebben koncentrálnak, és kevésbé érzik magukat mentálisan kimerültnek.
Emellett az is előfordulhat, hogy kiegyensúlyozottabbnak érzik magukat érzelmileg. Bár természetesen a rossz napok nem tűnnek el, a hangulat kevésbé ingadozik szélsőségesen.

Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





