Címlap / Életmód / Egészség / Felkészülni, vigyázz, kééész… Upsz,...

Felkészülni, vigyázz, kééész… Upsz, megint csaltam egy picit!

🎥 Jobb ember vagy, mint hinnéd, ha ez az 5 dolog jellemző rád

A sok teendő közepette kikapcsolódásként újra felkerestem az uszit, és természetesen magammal vittem a luffa szivacsomat is, ami már elengedhetetlenné vált a szaunázásokhoz. A Helia D krémek hatóanyaginak működését nagyban elősegítem a rendszeres bőrradírozással és a szaunás luffaszivacsozással. Jelentem, az egyik korábbi bejegyzésemben leírt aggodalmaim ellenére tényleg kenceficés lány lettem, reggel-este krémezek, s még parfüm sem kell, mert nagyon kellemes illatú a Hélia D mindkét terméke.

 Jó tanács: Vízhajtó gyógyteakeverék fogyasztása után ne indulj nagybevásárlásra!

A vízháztartásomat is lelkesen karbantartom, ehhez tuningként beszereztem néhány gyógynövényt, melyeket kúraszerűen alkalmaztam pár napig. (Vízhajtó teakeverékem: feketeribizli levél, aranyvesszőfű, nyírfalevél, csalán.)

Nos, én elkövettem azt az aprócska hibát, hogy a tea elfogyasztása után beütemeztem a nagybevásárlást. Aggodalomra semmi ok, mert ahogy az előző beszámolómban említettem, a toalettet mindig, mindenhol megtalálom már, így most a sarki kocsmába merészkedtem be, s fizetés nélkül, kuncogva távoztam.

Olvass még a témában

Gyümölcsözön helyett – egyelőre – gyümölcsközöny

A diéta első szakaszában tilos gyümölcsöt fogyasztanom, a saját termésű fügémet így most csak a barátaim majszolják. De nem probléma, mert a Protissimo shake-ek közül néhány gyümölcsízű, amiket általában reggelire fogyasztok.

Oldalak: 1 2 3 4 5

A cikk folytatódik, lapozz!

🎥 Jobb ember vagy, mint hinnéd, ha ez az 5 dolog jellemző rád
Kövesd a Bien.hu cikkeit a Google Hírek-ben is!