Párkapcsolatban élni nem egyszerű. Egyszer fent, máskor lent, abban azonban egyet érthetünk, hogy nincs tökéletes kapcsolat. Érző lények vagyunk, akik olykor hibáznak, bántanak, de arra is képesek, hogy örömet okozzanak a másiknak. De akkor mégis, hogyan teremthető meg egy harmonikus párkapcsolat? Teheted fel magadnak a kérdést. Akkor hát ássuk bele magunkat!
🎥 Jobb ember vagy, mint hinnéd, ha ez az 5 dolog jellemző rád
Ne akarj valaki fele lenni!
Sok nő nem egy egészként van jelen a párkapcsolatában, csupán fél emberként. A párjára támaszkodik és tőle várja az összes olyan megerősítést, amit magától kellene hallania. Általában ez a típus képtelen kapcsolat nélkül élni, hiszen ez jelenti élete stabilitását.
És mivel nem egészként van jelen, ezért az erőviszonyok sem azonosak. Ez máris problémát szülhet, ami romboló hatással bír a harmóniára.
Ahhoz, hogy egy kapcsolat működőképes legyen, tökéletesen tisztában kell lenned önmagaddal és a céljaiddal. Ne feledd, legfontosabb feladatod, hogy önmagadat boldoggá tedd, mert csak így tudsz majd mást is azzá tenni.