Ne akarj valaki fele lenni!
Sok nő nem egy egészként van jelen a párkapcsolatában, csupán fél emberként. A párjára támaszkodik és tőle várja az összes olyan megerősítést, amit magától kellene hallania. Általában ez a típus képtelen kapcsolat nélkül élni, hiszen ez jelenti élete stabilitását.
És mivel nem egészként van jelen, ezért az erőviszonyok sem azonosak. Ez máris problémát szülhet, ami romboló hatással bír a harmóniára.
Ahhoz, hogy egy kapcsolat működőképes legyen, tökéletesen tisztában kell lenned önmagaddal és a céljaiddal. Ne feledd, legfontosabb feladatod, hogy önmagadat boldoggá tedd, mert csak így tudsz majd mást is azzá tenni. Olvass még a témában
Teszt: Ő az igazi? 5 kérdés, ami segít kideríteni
„A válás az ő korában még stigma volt” – Az X generáció női már nem olyanok, mint az anyjuk volt
„A második randin adott nekem egy kis játékautót.” – Férfiak, mi volt a legcukibb dolog, amit egy nő tett értetek?
TESZT: Miért nem tudjátok megoldani a problémáitokat? Most kiderül!






