A növekedési szemlélet gyakorlati alkalmazása
Mindenkinek lehetősége van a növekedési szemléletmód kialakítására.
Első lépésként érdemes tudatosítani magunkban, hogy a negatív események nem feltétlenül jelentik a végét. Ehelyett tekinthetünk ezekre úgy is, mint új kezdetekre, amelyek lehetőséget nyújtanak a tanulásra.
Fontos az is, hogy elengedjük a tökéletesség iránti vágyat. Meg kell értenünk, hogy az életünk minden aspektusa fejleszthető, és hogy a fejlődés néha időigényes folyamat. Ahogy mondják, a „gyakorlás teszi a mestert”, így ne legyünk türelmetlenek magunkkal szemben.

Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





