Az érettség
Rá kellett jönnöm, hogy minél kevésbé járok társaságba, annál kevésbé van rám hatással mások energiája és minél kisebb a káosz, annál inkább gyógyul az idegrendszerem.
A két véglet
Én voltam az igazi partygirl, aki mindig bulit szervez, rengeteg barátja van és nem bír a fenekén (egyedül) ülni egyetlen napot sem. A harmincadik születésnapom után viszont megváltozott valami. Elkezdett zavarni a zaj, a semmitmondó párbeszédek, a felszínes kapcsolatok. Rájöttem, hogy ez az egész egy színjáték és már nem élvezem. Most a várostól távol bérlek egy kis házat és összesen két barátnőm van, akikkel minden találkozásnak van jelentősége.
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





