„Minden és mindenki elkezdett idegesíteni.” Miért nem keressük már 30 fölött a társaságot?

Címlap / Életmód / Lélek / „Minden és mindenki elkezdett...

„Minden és mindenki elkezdett idegesíteni.” Miért nem keressük már 30 fölött a társaságot?

🎥 Jobb ember vagy, mint hinnéd, ha ez az 5 dolog jellemző rád

Az érettség

Rá kellett jönnöm, hogy minél kevésbé járok társaságba, annál kevésbé van rám hatással mások energiája és minél kisebb a káosz, annál inkább gyógyul az idegrendszerem.

A két véglet

Én voltam az igazi partygirl, aki mindig bulit szervez, rengeteg barátja van és nem bír a fenekén (egyedül) ülni egyetlen napot sem. A harmincadik születésnapom után viszont megváltozott valami. Elkezdett zavarni a zaj, a semmitmondó párbeszédek, a felszínes kapcsolatok. Rájöttem, hogy ez az egész egy színjáték és már nem élvezem. Most a várostól távol bérlek egy kis házat és összesen két barátnőm van, akikkel minden találkozásnak van jelentősége.

Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7

A cikk folytatódik, lapozz!

🎥 Jobb ember vagy, mint hinnéd, ha ez az 5 dolog jellemző rád
Kövesd a Bien.hu cikkeit a Google Hírek-ben is!