Nem a harmadik az, akire haragudnod kell
Mondani szokták, hogy a megcsaláshoz két fél kell, de leginkább három. Ugyanakkor nem helyes éppen a harmadikat hibáztatni, akkor sem, ha ő esetleg pontosan tisztában volt azzal, hogy az adott férfinak van valakije.
Nem firtatnánk ennek az álláspontnak a helyességét. Tény, hogy sokkal könnyebb haragudni arra, akit nem is igazán ismersz, pedig leginkább a párodra kell neheztelned. Az ő döntése a félrelépés, az, hogy nem marad hűséges hozzád.
Ennek persze megannyi kiváltó oka lehet, amikben esetleg te is hibás lehetsz, de a végső döntés mégis az övé volt. Tehát, ami történt, a legkevésbé a te ballépésed, és másodikként is csak a szeretőt hibáztathatod – leginkább pedig a párodat okolhatod. Olvass még a témában






