Mit tehetsz?
Egyrészről jó taktika, ha kicsit visszaveszel a tempóból, hagysz neki időt, hogy lehiggadjon.
Másrészről pedig érdemes beszélned vele, amint lecsengtek az első kiborulás-hullámok. Persze ne legyél követelőző, és semmiképpen se vond kérdőre, mert azzal csak visszaveted az előrehaladásokat.
Egyszerűen vezesd fel neki, hogy neked mik az elképzeléseid, és szeretnéd, ha beszélnétek a jövőtökről, mert fontos számodra, ő mit gondol, érez – emellett pedig reméled, ő is úgy véli, hogy csakis kommunikációval juttok egyről a kettőre. Olvass még a témában
Nem baj, ha gyorsnak érzi a tempót, mert azon változtathattok, de attól még tisztáznotok kell, hogy ugyanoda vezet-e az utatok.






