Előfordul, hogy egy jóravaló férfi a barátzónába kerül, pedig tudjuk, hogy jó partner lenne.
Nem jön
Olyan cuki volt a srác, hogy összejöttem vele, mert nem akartam elszalasztani egy ilyen jó embert. Reméltem, hogy majd megszeretem annyira, hogy vonzódjak hozzá, de nagyon nem így lett: minél kedvesebb volt, annál jobban taszított. Akkor szakítottunk – két hét után – amikor meg akarta érinteni az arcom, én pedig fintorogva elhúzódtam. Szegény…
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





