Vannak emberek, akik azzal töltik életük tetemes hányadát, hogy mestereivé váljanak a vitatkozásnak. Ők azok, akiknek semmi sem elég jó, akik hibát keresnek mindenben, akik vitatkoznak, piszkálódnak, szekálnak mindenkit. Zsuzsa is ilyen ember volt, megkeserítve ezzel családja, közeli és távoli ismerősei életét.
🎥 A legerősebb csillagjegy párosok, akik tökéletes házastársak lesznek
Vannak emberek, akik azzal töltik életük tetemes hányadát, hogy mestereivé váljanak a vitatkozásnak.
– Hogy lehet ilyen pocsék kávét főzni! – borította ki látványosan a mosogatóba az egyébként finoman illatozó nedűt, majd kis híján a férje fejéhez csapta a csészét.
– De én…
– De TE? Most is csak mentegetőzöl ahelyett, hogy arra a tojásra figyelnél… mindjárt odaégeted, te szerencsétlen! Alkalmatlan vagy bármire, semmit se lehet rád bízni… – és csak mondta, mondta, fröcsögte a bántó szavakat.
Aznap délelőtt még alaposan kiosztotta a postást (miért nem hozza időben a reggeli lapokat); a gázóra-leolvasót (miért nem a pontos óraállás szerepelt a múlt havi számlán); a sarki boltost (tegnap nem volt elég friss a kenyér, és büdös volt a felvágott).