Lehet túl sokat kommunikálni egy kapcsolatban? A terapeuták szerint igen

Címlap / Szerelem / Párkapcsolat / Lehet túl sokat kommunikálni egy...

Lehet túl sokat kommunikálni egy kapcsolatban? A terapeuták szerint igen

🎥 Jobb ember vagy, mint hinnéd, ha ez az 5 dolog jellemző rád

Mennyi kommunikáció az ideális?

A kutatások alapján a legegészségesebb kommunikáció nem mennyiségi kérdés. Inkább az határozza meg, hogy a beszélgetések hogyan reagálnak a helyzetre.

Egy kiegyensúlyozott kapcsolatban a kommunikáció általában három dolgot tud: tisztázni a félreértéseket, megosztani a valóban fontos érzéseket és fenntartani az érzelmi kapcsolatot.

De ugyanilyen fontos az is, hogy legyen tér a csendnek, a saját gondolatoknak és az egyéni élményeknek.

Olvass még a témában

A jó kommunikáció nem azt jelenti, hogy mindent kimondunk. Sokkal inkább azt, hogy tudjuk, mi az, amit érdemes kimondani – és mi az, amit elég csak érezni.

Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom

Oldalak: 1 2 3 4

Kapcsolódó cikk a következő oldalon:

🎥 A legerősebb csillagjegy párosok, akik tökéletes házastársak lesznek
Kövesd a Bien.hu cikkeit a Google Hírek-ben is!