Párkapcsolat / Szerelem Lehet túl sokat kommunikálni egy kapcsolatban? A terapeuták szerint igen A kommunikáció fontos a párkapcsolatokban, de a túlzott beszélgetés akár káros is lehet. A pszichológusok szerint nem a… írta Schuster Borka 2026.03.24.