Kreatív káosz a minimalizmus helyett
Művészléleknek tartom magam, olyan embernek, aki számára fontos a szabadság és az alkotás – ebből is élek. Szabadúszóként a home office nekem nem újdonság, szinte egész felnőtt életemben így dolgoztam, aminek köszönhetően mára pontosan tudom, hogy milyen környezetben funkcionálok a legjobban.
A rend elengedhetetlen: nehezen mélyülök el a feladataimban, ha közben van egy halom hajtogatásra váró ruha a kanapén, vagy mosatlan poharak sorakoznak az asztalomon. Ugyanakkor egy bizonyos pontig szükségem van a káoszra: egy steril, minimalista környezet nem inspirál úgy, mint amikor random, ám számomra kedves tárgyakkal vagyok körülvéve.
Azt szeretem, ha az otthonom az én személyiségemet tükrözi, és az én elmémben ez van: őrült, szedett-vedett tárgyak, viszonylagos rendben. Olvass még a témában







