Felfogás kérdése
Ha már huzamosabb ideje vagy egyedül, akkor előfordulhat, hogy már mindenki társaságára vágysz, leszámítva a saját magadét. Nincs ezzel semmi baj, hiszen mindenki vágyik más társaságára, leginkább szerelem formájában, de egyedül rajtad áll, hogyan kezeled ezt az időszakot.
Ez nem magány, csupán rengeteg „én idő”, ami csak a javadra válhat. Megtanulod, mit jelent az igazi boldogság, mert lehet, hogy más számára az egyedüllét a világvégét jelenti, de te tudod, hogy ebben is megtalálhatod a tökéletes boldogságot, mindenféle feltétel nélkül.
És amikor ezzel végeztél, akkor mindenkinek megmutathatod, hogy igenis az egyedüllét a lehető legjobb dolog egy ember életében. Olvass még a témában
Tényleg hajhullást okoz a matcha tea? Ezt mondja a szakértő a TikTok-hírről
A 3 nyeléses teszt megmutatja, mennyire vagy stresszes – de tényleg működik?
Így szeret az ágyban a Nyilas: vad, kalandvágyó és szabad
Nőrablás, 20 év korkülönbség, 14 gyerek. „Akkor még más idők jártak” – A te nagymamád is áldozat volt?






