A teher
Éppen sírtam, amikor feljött hozzám, mert akkor derült ki, hogy apámnak rákja van. Azt mondta, hogy ő most inkább hazamegy mert „nem jó a vibe” és neheztelt, amiért én „ezzel az információval terheltem.”
Az öröm
Elutazott munkaügyben egy teljes hétre és hallottam a gyerekeket, ahogy játék közben arról beszélgetnek, hogy milyen jó, hogy apa nincs itthon és bárcsak mindig messze dolgozna. Akkor vált teljesen világossá, hogy ettől az embertől el kell válnom.
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





