Vizesedés
A melegben sok ember hajlamos a vizesedésre. Ha ez így van velünk is, akkor nagyon fontos, hogy amikor a bizsergető érzés elkezdődik, akkor minél hamarabb kezdjük el lehűteni a lábunkat.
A hideg vizes vagy üdítős üveget tegyük a bokánkhoz, húzzuk többször végig a lábfejen, és szorítsuk a térdhajlatunkhoz is. Ha nincs ilyen lehetőség, akkor ilyenkor is használhatjuk a csapból folyó hideg vizet is, azonnal megszünteti az „ólomláb” érzetet.
Hajviselet
Hosszú haj esetén biztosan sok embernek ismerős az, hogy a hátul összefogott hajunk miatt a tarkónknál elviselhetetlen meleget érzünk, ami rettenetesen csökkenti a komfortérzetet, sőt akár ájuláshoz is vezethet.
Ezért a hőségben mindig törekedjünk arra, hogy a tarkónk lehetőleg tudjon szellőzni. Vigyünk magunkkal hajpántot, ami alul is megemeli a hajunkat, vagy válasszunk egy magasan kötött kontyot vagy copfot.
A legjobb cikkek, horoszkópok és tesztek – egyenesen a postaládádba, ingyen.






