A bosszú akkor a legédesebb…
Amikor a barátom szakított velem, mert (tévesen) azt hitte, megcsaltam, ezért én bosszúból lefeküdtem a három legjobb barátjával és erről bizonyítékot is küldtem neki. Sok szerencsét ezután a baráti körödhöz, te marha!
Mintha mi sem történt volna
Amikor rendszeresen jártam délutánonként szexelni az egyik legjobb haveromhoz, majd esténként a buliban kedvesen elbeszélgettem a barátnőjével.
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





