A csend, amitől már nem tartok
Ma már nem menekülök a csend elől. Sőt, keresem. Megtanultam, hogy az egyedüllét nem a hiányról, hanem a jelenlétről szól. Arról, hogy ott tudok lenni önmagam mellett – ítélet, megfelelés vagy elvárás nélkül.
Ma már látom, hogy az egyedüllét nem jelent egyet automatikusan az elzártsággal, sőt, lehetőség – kapcsolódni önmagamhoz, a gondolataimhoz, és észrevenni a körülöttem lévő apróságokat.
Mostanra hiszek abban, hogy a csend szimplán egy olyan teret is jelenthet, ahol nyugodtan lehetek önmagam.
Olvass még a témában
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





