Egyedül lenni nem azt jelenti, hogy biztosan magányos is vagy
Sokáig összekevertem az egyedüllétet a magánnyal. Azt hittem, ha valaki egyedül van, az biztosan hiányt él meg. Pedig a kettő között hatalmas különbség van.
Az egyedüllét választás. A magány hiány. Az egyikben ott a béke, a másikban a fájdalom. Az egyik feltölt, a másik kimerít.
Ma már tudom, hogy az egyedüllét akkor válik értékké, ha közben megmaradnak körülöttünk a jó kapcsolatok – ha van, akihez visszatérhetünk. Olvass még a témában
Így tartsd melegen a kinti kutyusodat, ha elkezdődnek a mínuszok
Férfiak mesélik el, mit tett a haverjuk, ami után nem beszéltek többé vele
A lelki megpróbáltatásokból testi betegségek lesznek
Újrahasznosítás okosan és stílusosan: Emese gyönyörű otthon- és öltözék kiegészítőket készít fenntartható módon
Én is igyekszem tudatosan ápolni a barátságaimat, de már nem félek attól, ha egy nap csak magam vagyok. Mert tudom, hogy ettől nem vagyok kevesebb – sőt, talán épp ettől vagyok több.






