Ha nagyon meg akarod változtatni
Egy kapcsolatban mindenki változik valamennyit, idomul a másikhoz, ez teljesen természetes. De idővel mindenkit szakításra sarkall, ha a másik fele teljesen meg akarja változtatni. Erre a nők többnyire hajlamosabbak, bár nyilván akadnak kivételek, és fordítva is működik a dolog.
Ennek tipikus tünetei, ha semmilyen programot nem szerveztek külön, rákényszerítitek a másikra az „otthonülős” életmódot, és persze érzelmileg zsaroltok, duzzogtok, ha valami nem úgy alakul, ahogy azt elterveztétek.
Alapszabály, hogy ha már kapásból a változtatáson, a másik korlátozásán töröd a fejedet, akkor nem vagy igazán szerelmes, tehát felesleges is erőltetni az egész kapcsolatot. Ellenkező esetben pontosan úgy szeretitek egymást, ahogy vagytok, a mindenkinek járó szabadságot éppúgy megadjátok egymásnak, mint azt, hogy önmaga lehessen továbbra is. Olvass még a témában
„Tudom, min mész keresztül” – Mondatok, amiket SOHA ne mondj szakítás után a barátnődnek
„A szép nőkkel kedvesebb vagyok” – Férfi titkok, amiket nem szívesen vallanak be
Érzelmek nélküli szex. Jelek, mikor jó ötlet és mikor nem
Szerelmi kompatibilitás-teszt. Ebből a 4 dologból hamar kiderül, összeilletek-e






