„Megbántam a gyerekvállalást” – Miért lesznek depressziósak a nők 40 fölött?

Címlap / Életmód / Lélek / „Megbántam a gyerekvállalást”...

„Megbántam a gyerekvállalást” – Miért lesznek depressziósak a nők 40 fölött?

🎥 A legerősebb csillagjegy párosok, akik tökéletes házastársak lesznek

A gyerek

A gyerekeim 12 és 17 évesek. Az egyik mindenben rám támaszkodik és szerintem sosem lesz önálló, a másik pedig… nem tudom, hogy mondjam: nem lesz jó ember. Semmi kellemes, pozitív tulajdonsága nincs azon kívül, hogy okos. Nem erre vágytam, amikor anya akartam lenni és ezzel nemcsak én vagyok így. A nővérem fia kábítószerfüggő, a legjobb barátnőm lánya pedig nem hajlandó sem tanulni, sem dolgozni. Kevesen mondják ki, de vannak nők, akik megbánják az egész gyerekvállalást. Szülőnek lenni nem mindig happy end és ez egy kijózanító keserű pirula.

Sírós nő, portré
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom

Oldalak: 1 2 3 4 5

A cikk folytatódik, lapozz!

🎥 Jobb ember vagy, mint hinnéd, ha ez az 5 dolog jellemző rád
Kövesd a Bien.hu cikkeit a Google Hírek-ben is!