Remek.
Végre nem kell a menzesszel foglalkoznom mert hálistennek elmaradt (nekem mindig iszonyat fájdalommal járt) de most a perimenopauza tört rám elemi erővel. Készültem rá és mindent bírnék mert nőből vagyok, azzal viszont nem számoltam, hogy csomókban fog hullani az amúgy is kevés hajam. Már átlátszik a fejbőröm, mit csináljak, vegyek parókát?! Minden nap sírni tudnék, amikor a tükörbe nézek.
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





