„Megbántam a gyerekvállalást” – Miért lesznek depressziósak a nők 40 fölött?

Címlap / Életmód / Lélek / „Megbántam a gyerekvállalást”...

„Megbántam a gyerekvállalást” – Miért lesznek depressziósak a nők 40 fölött?

🎥 Jobb ember vagy, mint hinnéd, ha ez az 5 dolog jellemző rád

Veszteség

Először hirtelen elment apám, majd anyám is, hosszú betegeskedés után. A mai napig nem dolgoztam fel a halálukat, az elvesztésük jobban megviselt, mint vártam. Mindenkinek fáj, ha árva marad, ráadásul én egyke vagyok, így a szüleim még nagyobb űrt hagytak maguk után.

Alak, forma

Egész életemben edzettem és büszke voltam a testemre. Kockás has, izmos comb, kerek fenék: mindenki elismerően nézett, amikor a strandon vonultam. Most bármennyit koplalok vagy edzem túl magam, már nem olyan a testem, mint volt. A derekam vastagabb, a mellem és a fenekem pedig ugyan keményen küzdöttek, de már elkezdték megadni magukat a gravitációnak. Most jöttem rá, hogy a személyiségem mekkora részét tette ki, hogy eddig mindenhol én voltam a legjobb nő, most pedig már nem vagyok az. Emiatt persze még depressziósabb vagyok, mert ez milyen felszínes, egoista karakterre vall?!

Idősödő nő portréja
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom

Oldalak: 1 2 3 4 5

A cikk folytatódik, lapozz!

🎥 Jobb ember vagy, mint hinnéd, ha ez az 5 dolog jellemző rád
Kövesd a Bien.hu cikkeit a Google Hírek-ben is!