Veszteség
Először hirtelen elment apám, majd anyám is, hosszú betegeskedés után. A mai napig nem dolgoztam fel a halálukat, az elvesztésük jobban megviselt, mint vártam. Mindenkinek fáj, ha árva marad, ráadásul én egyke vagyok, így a szüleim még nagyobb űrt hagytak maguk után.
Alak, forma
Egész életemben edzettem és büszke voltam a testemre. Kockás has, izmos comb, kerek fenék: mindenki elismerően nézett, amikor a strandon vonultam. Most bármennyit koplalok vagy edzem túl magam, már nem olyan a testem, mint volt. A derekam vastagabb, a mellem és a fenekem pedig ugyan keményen küzdöttek, de már elkezdték megadni magukat a gravitációnak. Most jöttem rá, hogy a személyiségem mekkora részét tette ki, hogy eddig mindenhol én voltam a legjobb nő, most pedig már nem vagyok az. Emiatt persze még depressziósabb vagyok, mert ez milyen felszínes, egoista karakterre vall?!







