Család / Életmód / Lélek „Megbántam a gyerekvállalást” – Miért lesznek depressziósak a nők 40 fölött? A negyvenes éveikben járó nők gyakran szembesülnek a gyereknevelés és az idős szülőkről való gondoskodás kettős terhével. Ezek… írta Szőke Angéla 2026.05.21.