Vele szakítottak
Nem aranyérvényű szabály, ugyanakkor intő jel, ha nem közös megegyezéssel szakítottak, hanem a partnerednek az ex kedves adta ki az útját.
Azért nem feltétlenül kell erre a tényre gyanakodnod, mert egyes férfiak egyszerűen nem hajlandóak szakítani, jóformán kivívják, hogy kipenderítsék őket a kapcsolatból.
Alapvetően kényelmesen, jól élnek, ha a kedves nem látja, akkor pedig úgy viselkednek, mintha nem lenne párjuk. Ez nyilván az érzelmek kihűlésére és az érdektelenségre vezethető vissza, ám nem feltétlenül lesz hasonlóképpen igaz a ti kapcsolatotokra. Olvass még a témában
Ugyanakkor nem árt ügyelned erre a tényre, és azt is mérd fel, mennyire bántja, hogy vele szakítottak. Csak az egója sérült, vagy úgy tűnik, sokkal mélyebben kell keresnie a probléma forrását?






