Nem régen történt a szakítás
Ha alig telt el néhány nap, vagy hét a szakítás óta, és máris nyakig benne vagytok az új kapcsolatban, akkor az mindenképpen árulkodó jel lehet.
A valamirevaló kapcsolatokat meg kell gyászolni, le kell zárni, márpedig, ha nem voltak előzmények, akkor a néhány nap vajmi kevés a feldolgozásra.
Amennyiben a beszélgetések során nyilvánvalóvá válik számodra, hogy a szakítás hirtelen következett be, jóformán derült égből villámcsapásként érkezett, akkor sajnos esélyes, hogy a partnered ezt a sokkot általad kívánja feldolgozni. Olvass még a témában
“Már kifizettük az esküvőt” – Mi tart vissza a szakítástól? 10 elgondolkodtató történet
„Kórházba kerültem és senki nem keresett.” Mi az a szerencsétlenség, aminek utólag örülsz?
Szerelmi háromszögek a való életben: 10 nő titkos története
Ezért nem baj, ha bele vagy kicsit zúgva valakibe a munkahelyeden
Mindez nem feltétlenül tudatos döntés (sőt), de a legkevésbé sem szerencsés ilyen alapra építeni a viszonyt.
Rád nézve sajnálatod, de az ehhez hasonló szituációk vége gyakran az eredeti páros kibékülése. Külön-külön mindketten rájöttek, hogy együtt jobb, mint külön (legalábbis aktuálisan).






