Mit kellene ehelyett csinálni?
A UV-index valóban hasznos eszköz, csak éppen fordítva, mint ahogy most sokan használják. A magas UV-értékű napszakokban érdemes árnyékba vonulni, fényvédőt felvinni, és lehetőleg elkerülni a közvetlen napsugárzást. A napi fényvédelem, és a minél korábban kezded, annál jobb, az egyik legjobb befektetés, amit a bőröddel tehetsz. A barnulás látványa néhány hét múlva elhalványul. A DNS-károsodás, amit a napozás okoz megmarad, és évtizedekkel később is befolyásolja a bőröd állapotát és egészségét.
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





