Amikor a férfi partner elvárása, hogy a nő mindent toleráljon.
Alapbeállítás
A volt barátom részéről az volt a harmonikus együttélés, hogy ő azt csinált, amit akart, én meg nem tettem szóvá semmit. Ő soha nem segített, de elvárta, hogy a lakás legyen mindig olyan tiszta, hogy a földről lehessen enni. Mindig legyen főtt étel, de ő sosem vásárolt be – pedig kocsival járt – én cipekedtem és főztem minden nap, miközben és is teljes állásban dolgoztam.
Soha egy köszönöm-öt, semmi hálát nem kaptam ezért, ez számára egy nőtől „alapbeállítás” volt. Amikor finoman felhoztam, hogy ez így nekem sok, azt kaptam, hogy miért kell nekem mindig „beletrappolnom a családi békébe.” Mondanom sem kell, teljesen ledöbbent, amikor elhagytam. A barátainknak a mai napig azt mondja, hogy fogalma sincs, mi ütött belém, hiszen „szépen éltünk és olyan jól megvoltunk.” Olvass még a témában






