Címlap / Szerelem / Párkapcsolat / Ezért jobb egyedül! A szingliség...

Ezért jobb egyedül! A szingliség pszichológiája

🎥 Jobb ember vagy, mint hinnéd, ha ez az 5 dolog jellemző rád

A rossz kódolás

A kiszolgáltatottságra érzékenyek vagyunk, abszolút negatív dologként éljük meg – és félre is magyarázzuk. Ujjal mutogatunk emberekre, akik irányítják a másikat, hatalmuknál fogva.
Azt hangoztatjuk a gyerek előtt, hogy nem jó, ha megmondják nekünk, hogy mit csinálunk. Mindenhogy igyekszünk gyerekünket olyan pozícióba hozni, hogy ne kelljen megélnie egy ilyen ,abszolút’ rossz, másra utalt helyzetet.
Ezzel azt sugalljuk gyerekeinknek, hogy az ő életében a jó(!) döntéseket csak ő egyedül hozhatja meg, és nem szabad bízni senkiben. Ezt a látásmódot a házasságra (is) érvényesnek érzi majd a gyerek.

Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom

Oldalak: 1 2 3 4 5

A cikk folytatódik, lapozz!

«Előző
1/5
Következő»
🎥 A legerősebb csillagjegy párosok, akik tökéletes házastársak lesznek
Kövesd a Bien.hu cikkeit a Google Hírek-ben is!