🎥 A legerősebb csillagjegy párosok, akik tökéletes házastársak lesznek
4/5 Ablakot minden fa alá
Ha eljön a macskák hatalomátvételének ideje, az a környezetvédelem szempontjából is nagy nap lesz.
A levegő sokkal tisztábbá válik, hiszen kötelező lesz minden egyes ablak alá egy fát is ültetni, hogy a párkányon üldögélő urak és úrhölgyek mindig figyelhessék a levelek mozgását, és persze a fára szálló madarakat.
Több emeletes házak esetében az ókorban már alkalmazott módszerrel Szemirámisz függőkertjére hasonlatos, emeletes erdőt kell majd építeni.
5/5 Minden konfliktust máshogy rendezünk
Egymás háta mögött furkálódni, rosszakat mondani vagy alattomoskodni egyértelműen és szigorúan tilos lesz, ellenben, ha valakivel problémánk van, nyugodtan az arcába fújhatunk, és akkor sem fog senki furán nézni ránk, ha mérgünkben az íróasztalunk alá bújunk, és magas hangon vernyogunk egy pár percig.
Kardiológusok hamarosan bebizonyítják majd, hogy ez a gyakorlat kifejezetten jót tesz a szív- és érrendszernek, és a vérnyomásra is kedvező hatással van.
Néhány perc duzzogás után mindenki megnyugszik majd, és sérelmeinket egy kis közös dorombolással simítjuk el, majd végleg békét kötünk egy-egy pohár tej fölött.