Tiszteletlen viselkedés másokkal szemben
Kedves magyar strandlátogatók, emlékezzünk arra, hogy a közeli napágyon ülők is emberek! Az irritáció megtestesítője, amikor valaki hangosan veszekedik, arrogánsan beszél másokkal, esetleg nyilvánosan panaszkodik valami apróság miatt. Az ilyen viselkedés gyorsan ront a hangulatunkon, és minek is jöttünk volna strandolni, ha nem a kikapcsolódásért?!
Fontos, hogy tisztelettel és udvariasan beszéljünk a személyzettel, és természetesen a többi vendéggel is. Így nemcsak a mi jókedvünket őrizhetjük meg, hanem hozzájárulunk ahhoz is, hogy mások számára is örömteli legyen a strandolás.
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





