Az arany középút
Az átlagot én magam is képviselem. Nem tetszenek a vékony pasik, mert vékony a nő legyen, a férfi legyen fizikailag erősebb és nagyobb nálam. A buflák, két lábon járó koksz-laborok láttán viszont borzongok, nem dekoratív az a sok duzzadó, dagadt erekkel átszőtt izomtömeg. Nekem az tetszik, amikor egy férfin nem kifejezetten látszik, hogy a testét nem edzőteremben izzasztotta ki, hanem „organikusan” szerzett izmot, mondjuk favágással vagy ház körüli munkával.
Szerintem nőként azért nem vagyunk oda az extrém kigyúrt testekért, mert az nem természetes. A negyvenes években a világ legizmosabb férfijai úgy néztek ki, mint egy mai alsó kategóriás izmos férfi, mert akkor még nem léteztek anabolikus szteroidok és növekedési hormon injekciók, amik hústornyokat csinálnak ma az emberből. Utánanéztem, és a felmérések szerint a nők 79 százaléka nem járna olyan férfival, aki kokszol, tehát szteroidokat szed. 21 százalék azt mondta, ez nem kizáró ok, de mindenképpen „red flag”, azaz nem jó jel. Kevesebb, mint 0,5 százalék tartotta ezt pozitív dolognak.

A jó hír a férfiaknak tehát az, hogy az a termet, ami a legtöbb nőnek tetszik, az átlagos genetikai adottságokkal is viszonylag könnyen elérhető mindenkinek. Olvass még a témában






