Fogadd el a segítséget!
A régi időkben természetes volt, hogy egy kisbaba gondozásában a család összes női tagja részt vett: nagyik, dédik, nagynénik és testvérek.
Tehát nem kell szuperhős szerepre törnöd, a segítséget is nyugodtan elfogadhatod a mindennapokban.
Sőt, egyenesen kötelező, ha jót akarsz magatoknak!
Olvass még a témában
Jogos a többes szám, hiszen nemcsak te magad jársz jól, amennyiben a párod, a szüleitek vagy szakképzett segítő kéznél van, hanem mindannyian, akik a kipihentebb éneddel találkozhatnak – beleértve a kisbabádat.
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





