Jegyzet
A telefonomon több kattintás megnyitni a jegyzeteket, ezért inkább Messengerbe írom. Nem tudom, ez hány embernek egyértelmű, de én csak nemrég tudtam meg, hogy tudok magamnak üzenetet küldeni Messengeren. Azóta az az én kis jegyzettömböm, ami azért is jobb, mert linkeket is be tudok oda másolni.
Tótágas
A kókusztejet és babkonzervet fejjel lefelé tárold, így nem kell majd kikapargatnod az aljára összegyűlt, sűrű masszát.
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





