Értékelik az apró örömöket
Nincs is annál szebb dolog, mint amikor valaki képes az apróságoknak is örülni, és hatalmas mértékű optimizmussal tekinteni minden napra.
Az empatákra ez mindenkinél jobban igaz; ők lassabban és mélyebben élnek meg minden pillanatot, így nagyon nagyra tartják a nyugodt, örömteli életet.
Értékelik az élet szépségeit, legyen az egy napsütéses délután vagy egy szál virág; nekik minden hatalmas dolog!
Olvass még a témában
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





