Miért olyan nehéz mégis?
Mert engedélyt kell adnunk magunknak rá és ez felnőttként meglepően nehéz. A társadalom azt üzeni, hogy a játék gyerekeknek való, és ha felnőttként azzal töltöd az idődet, az felelőtlenség. Főleg azoknak nehéz kilépni ebből, akik az egész identitásukat a kompetenciára és a produktivitásra építették.
A játék azt követeli, hogy legyél kezdő. Hogy ne legyél jó valamiben. Hogy adj fel egy pillanatra mindent, amit „felnőttesnek” gondolsz és ez destabilizáló érzés, mielőtt felszabadító lenne.

Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





