A második: Forgalmi dugó
Már megint a közlekedés. Az autóban ülni és várni, hogy araszoljon a forgalom valószínűleg nem a nap legfelemelőbb része, de be kell látni, hogy vannak, akiknek ennél sokkal súlyosabb problémákkal kell szembenéznie.
Nem is kell messzire menned: csak fordulj oldalra, és nézd meg azokat, akik egy buszban várják, hogy enyhüljön a forgalom, és közben még le sem ülhetnek.
Az első: Amikor sokat kell várni az orvosnál
Betegen mindenki nyűgösebb, és a hosszas várakozás közben szinte mindenkiben megfogalmazódnak a „minek is fizetem a TB-t”, vagy a „ha eddig nem volt semmi bajom, most már lesz” kezdetű frázisok. Olvass még a témában
Ebben az állapotban mindenki ellenség, aki előttünk kerül sorra, a betegellátó dolgozói pedig egyetlen nagy összeesküvésben vesznek részt, melynek célja csak és kizárólag az, hogy megkeserítse az életünket.
De hogy van-e értelme ingerültté válni? A negatív energiák csak rosszabbítják az állapotodat, úgyhogy a saját érdekedben: nyugodj meg!
A cikk folytatódik, lapozz!
Következő cikkünkÉrdekességek a Balatonról, amikről nem tudtálA legjobb cikkek, horoszkópok és tesztek – egyenesen a postaládádba, ingyen.





