A koronavírus idején nem elég, hogy a szociális életünk a nullára csökken, és ki sem léphetünk a lakásból, a szinglik még egy plusz problémával is szembe találják magukat. Az ismerkedés, a randizgatás ugyanis most szinte egyáltalán nem megoldható, és maximum a netes beszélgetésekben merülhet ki a dolog. Ha kíváncsi vagy, hogyan próbálnak meg az emberek társat találni maguknak a házi karantén idején is, olvasd el a személyes beszámolókat!
🎥 A legerősebb csillagjegy párosok, akik tökéletes házastársak lesznek
Hallani a másik hangját
„Én most regisztráltam több társkeresőre is, az egyiken pedig beszélgetni kezdtem egy nagyon csinos nővel, aki szintén új volt az oldalon. Eleinte csak cseteltünk, ahogy azt a nem koronavírusos időkben is tettük volna, aztán nemrég telefonszámot cseréltünk, és azóta minden nap beszélünk egy kicsit szóban is.
Szerintem ez tök jó alternatíva, hiszen egyébként egyre ritkábban beszélnek egymással az emberek telefonon egy randi előtt, most pedig ez az egyik legjobb módja a kapcsolatteremtésnek.
Ráadásul szerintem segíteni fog, hogy ha végre személyesen találkozunk, ne legyünk zavarban, hiszen már hallottuk egymás hangját többször is.”