Anya
Egész életemben rettegtem anyámtól és szégyellem, de már kislánykoromtól a haláláról álmodoztam. Egész életem a terrorja árnyékában telt és amikor meghalt, olyan volt, mintha egy átkot vettek volna le rólam. Végre elhagytam a férjem, mert már nem volt ott anyám, hogy óbégasson, hogy ez mekkora szégyen és kudarc. Elkezdtem komolyabban űzni a hobbimat (festés) amit ő kinevetett és leszólt. Olyan ruhákat és sminket viselek, amin ő megbotránkozott volna. Most először, 37 évesen élem azt az életet, amire mindig vágytam.
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





