Idő
Apa négy évet töltött ápolási osztályokon, majd idősotthonban. Én minden nap bejártam hozzá, etettem, mosdattam. Négy éven keresztül nem volt egyetlen szabadnapom sem, mert lelkiismeret furdalásom lett volna, hogy én szórakozom, miközben ő ott szenved. Időnként kívántam, hogy aludjon el örökre és a bűntudat megőrjített. A halála mindkettőnknek megváltás volt, mert már féltem, hogy ha tovább megy ez, akkor elkezdek neheztelni rá, sőt: megutálom.

Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





