Deb Amlen egy amerikai humorista, író, és rejtvénykészítő, aki többek között a New York Times-ban is rendszeresen publikál, nemrégiben adott ki egy könyvet „ez nem PMS” (PMS = premenstruális szindróma, ezt tulajdonítják felelősnek azért, amiért a havibaj alatt a nők, sokszor furcsán, ingerlékenyül viselkednek) címmel, ami nagyon rövid időn belül óriási siker lett szerte az államokban.
Ebben a könyvében Amlen, sajátos stílusával és humorával egyfajta fricska tükörképet állít az emberek elé. Alaptémája pedig mi lehetne más, mint a férfiak és nők egymáshoz való viszonyulása. Oldalain, folyamatosan keresi a lehetséges és vélt biológiai okokat arra, hogy vajon miért ennyire másabbak a férfiak, mint a nők.
A következő összeállításunkból kiderül, hogy Amlen elmélete szerint, mik azok a főbenjáró idegesítő szokások a férfiak részéről, amivel az őrületbe tudnak kergetni minket, nőket! Olvass még a témában
A nők harmadának fáj. Erre gyanakodj, ha nagyon görcsös a menstruációd
Az egyedülálló embereknek más a szaga, mint a kapcsolatban élőknek
Ennyi idő után alakul ki a szerelem a tudomány szerint – egyetértesz?
„Mindig azután borotválkozik, hogy kitakarítottam a fürdőt” Mi a partnered legbosszantóbb szokása, amitől megőrülsz?
A férfiak szándékosan süketséget gyakorolnak
A cikk folytatódik, lapozz!
A legjobb cikkek, horoszkópok és tesztek – egyenesen a postaládádba, ingyen.






