Nem pusztán az anyaság érdeme
Még mielőtt bárki erre a következtetésre jutna, le kell szögeznem: nem gondolom, hogy az anyaság varázspálcával oldja meg bárki életét. (Sőt, a legjobb az lenne, ha olyan lelkiállapotban vágnánk bele az anyaságba, amit én elértem általa…)
Nálam mégis elindított egy folyamatot, aminek következtében elkezdtem mélyebben foglalkozni az önismerettel. Végre már nem csupán könyvekből okosodtam, hanem elkezdtem a gyakorlatba ültetni a tanultakat, csoportos és egyéni foglalkozásokra jártam.
Tudatosabb lettem, megfigyeltem a reakcióimat, és szép lassan megtanultam: a nyugalom nem adottság, hanem munka kérdése. Rengeteg gyakorlás, rengeteg belső párbeszéd, rálátás és sok-sok hibázás kellett ahhoz, hogy ma mások mindig nyugodtnak lássanak. Olvass még a témában
3 jel, hogy toxikus a főnököd – Ha igazak rá, menekülnöd kell!
Szilveszteri óvintézkedések a kutyádért, hogy a lehető legkisebb trauma érje
Olyan emberekre költök, akikkel maximum köszönőviszonyban vagyok – Mit tegyek, ha nem akarok több pénzt adni a kollégák ajándékaira?
A Szex és New York hazugság: Hol vannak azok a barátságok, amiket a filmekben láttam?
