Összegyűjtöttem nektek néhányat a kedvenceim közül, amit semmiképpen ne tegyetek, ha pedig egy ismerősötök készülne hasonló merényletet elkövetni, akkor pedig ne habozzatok megmenteni a tragédiától.
Persze, azért nem kell ezt ennyire véresen komolyan venni, mert vannak olyan egyéniségek is, akik még a zokni/szandált is tudják stílusosan viselni, rájuk legfeljebb irigykedhetünk, de semmi képen ne kövessük a példát.
A cicanaci nem naci
Rögtön egy kedvencemmel indítanék, mégpedig egy olyan ruhadarabbal, ami nem rendeltetésszerűen viseltetik. Olvass még a témában
Nagyon sok fiatal, olykor kevésbé fiatal is viseli ezt a darabot nadrág gyanánt, pedig ez tulajdonképpen egy harisnyát helyettesítő lábfej nélküli megoldás. Gyakran viselik rövid állású pulóverrel, vagy pólóval, esetleg trikóval. A non plus ultra már csak az, ha e fölé felkerül még egy rövidke kabát is.






