Reggel, az ébresztő hangja után az első gondolataink nem a motiváció körül forognak. Tudom, tudom, vannak akik már egyből a hálanapló után nyúlnak, de a nagy többség inkább csak benyomja a szundit. Összegyűjtöttünk néhány igazán motiváló idézetet számodra, melyek hatására lehet, hogy egy fokkal elviselhetőbbek lesznek a reggelek.
🎥 A legerősebb csillagjegy párosok, akik tökéletes házastársak lesznek
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
1/5 „Légy bátor elfogadni, hogy a lehetőségek csomópontja vagy, s edzd a legjobb formára magad!” - Harry Emerson Fosdick
Hogyan lehetnél önmagad legjobb edzője? Egyszerűen csak hidd el, hogy rendelkezel az összes szükséges erőforrással és vágj bele! Ne hezitálj túl sokat, ne gondold túl a folyamatot és a megvalósítást, egyszerűen csak higgy magadban és fektess kellő munkát a céljaid elérésébe. Még, ha ez a reggeli készülődés is, adj esélyt magadnak minden egyes nap arra, hogy akár világmegváltó napod is lehet.
2/5 „Minél többet rágódunk azon, amit nem akarunk, annál inkább benne rekedünk. Ellenben ha azzal foglalkozunk, amit akarunk, bőséget és jó dolgokat vonzunk magunkhoz.” - Louise L. Hay
Louise L. Hay mindig is jól értett ahhoz, hogyan motiváljon másokat. Rengeteg motivációs kártyája született a munkássága során és néha elég csak elolvasni egyet és máris tisztábban látjuk az életünket. Például a szorongásainkkal kapcsolatban. Amikor túlságosan arra fókuszálunk, amit nem szeretnénk, minden energiánkat abba az állapotba fektetjük, így óhatatlanul is a számunkra rosszat manifesztáljuk. Gondolj többet arra, amit el szeretnél érni és így megkaphatsz majd minden jót, amire vágysz.
3/5 „Tanulj többet, érezz többet, csinálj többet! Érj el többet. Csak döntés kérdése, hogy intenzívebb életet élsz, színültig töltöd a létezést szenvedélyekkel és gyönyörű részletekkel - vagy sem.” - Nadya Tolokonnikova
Az életünk mindaddig üres és tartalmatlan, amíg meg nem töltjük élettel. A cél az, hogy minél több élményt gyűjtsünk, kalandokban vegyünk részt és szerethessünk úgy, hogy az már fáj. Csakhogy hajlamosak vagyunk az életet néha unalmasnak titulálni, pedig csakis a mi felelősségünk, hogy hogyan töltjük el azt az időt, ami megadatott nekünk. Ez kicsit megnyugtató is, hiszen minden a mi kezünkben van.