7 jel, hogy nem vele van baj – hanem te vagy túl érzékeny a párkapcsolatban

Címlap / Szerelem / Párkapcsolat / 7 jel, hogy nem vele van baj – hanem te...

7 jel, hogy nem vele van baj – hanem te vagy túl érzékeny a párkapcsolatban

🎥 Jobb ember vagy, mint hinnéd, ha ez az 5 dolog jellemző rád

Mások véleményére mindig szükséged van

Gyakori, hogy megerősítést keresünk barátainktól és családunktól párkapcsolatunkról, de amikor már csak mások véleménye számít, az azt jelezheti, hogy saját érzéseid és intuícióid másodlagossá váltak. Igyekezz bízni a belső hangodban, és saját érzékeléseidre támaszkodni.

Túl sokat gondolkodsz a dolgokon

Az elemzés és reflektálás fontos része a személyes fejlődésnek, de a túlgondolás gyakran stresszforrássá válhat. Ha hajlamos vagy a partner viselkedését folyamatosan elemezni, és ebből messzemenő következtetéseket levonni, valószínűleg túlságosan belemélyedsz az apró részletekbe.

Szerelmespár egymás karjaiban a kanapén fekszik
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom

Oldalak: 1 2 3 4 5

A cikk folytatódik, lapozz!

🎥 Jobb ember vagy, mint hinnéd, ha ez az 5 dolog jellemző rád
Kövesd a Bien.hu cikkeit a Google Hírek-ben is!