Ha nincs semmi közös pontotok
Amennyire zavaró, ha folyton a párosok ömlengéségét látjuk a hírfolyamban, legalább annyira furcsa lehet egyeseknek, ha semmilyen közös pontotok nincs.
Persze, ha egyikőtök sem lóg a neten, kéthavonta egyszer néztek fel rá, akkor ez nem feltétlenül szúr szemet, de ha következtetni sem lehet arra, hogy kapcsolatban éltek, akkor az nem túl hosszú távúnak mutatja a kapcsolatotokat.
Az ismerősök arra következtetnek, hogy vagy továbbra is szinglinek akartok tűnni az online térben, vagy még ti sem tudjátok, mi lesz a kapcsolatotokból, ezért inkább nem osztotok meg semmit. Olvass még a témában
Nők mesélnek, mi történt, amikor elegük lett a „boldogtalanság elviselhető szintjéből”
„Nem esik nehezemre gyönyört adni, de kapni igen.” 10 meglepő „szex-vallomás” sztároktól
„Gyerek után elmaradt a szex” – 10 férfi arról, miért léptek félre
Egy kevésbé ismert módja, hogy visszahozd a szerelmet a kapcsolatodba
Az első néhány hónapban ez több mint normális (sőt, követendő), de évek múltán már egész nyugodtan közvetíthetnétek valamit magatokról. Főleg akkor, ha a többi poszttal egyáltalán nem szűkölködtök.






