Nézzük, mi történik a szervezetünkkel, ha szüneteltetjük, vagy teljesen abbahagyjuk a tejivást.
Hormonjaink egyensúlyba kerülhetnek
Ugyan sok tej dobozán olvashatjuk a feliratot, miszerint „nem tartalmaz hozzáadott hormonokat” – főleg Amerikában tartják fontosnak ezt feltüntetni – ez nem feltétlenül van így. Az igaz ugyan, hogy külön hormonokat nem tesznek a termékbe, azonban akár pasztörizált, akár organikus vagy bio tejet iszunk, a tejben bizony van hormon.
Természetesen ezek mind a tehénből származnak, amiből fejik. A problémát azok a szteroid-hormonok jelentik, amiket az állatoknak adnak, hiszen ezek akár az emberek számára rákkeltőek is lehetnek. Olvass még a témában
Nehezen köteleződnek el, mert imádnak egyedülállóak lenni: ez az 5 csillagjegy szinglilétre született
Ezt hozza 2026. június 23. a numerológia szerint: nagyon jól megy ma a kommunikáció
Ez az 5 csillagjegy mindig őszintén kimondja amit gondol
Kézszárítót vagy papírtörlőt használj a nyilvános mosdókban? Ezt mondják a mikrobiológusok!






