Persze ezeket látva felmerül a kérdés: Van visszaút ebből az állapotból?
Mi van akkor, ha valaki eddig szinte minden nap fogyasztott alkoholt, és az olvasottak hatására abbahagyná? Nála visszafordítható a helyzet? Nos, a jó hír, hogy valamilyen szinten igen. Szakértők szerint ehhez szükség van ahhoz, hogy legalább egy évig ne fogyasszon alkoholt az adott személy, ez ugyanis segít visszanyerni az agyi funkciók helyes működését (és új agysejtek keletkeznek).
Ezt követően egyébként ő is érezni fogja, hogy sokkal jobb az emésztése, kevésbé lesz hajlamos a depresszióra, és kisebb eséllyel alakul ki nála stroke vagy rákos megbetegedés.
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





