Azt hiszem, kijelenthetjük, hogy a szerelem az szerelem, és minden pár, minden kapcsolat más. Lehet, hogy valami furcsa egyeseknek, míg másoknál tökéletesen működhet. Ha manapság már annyi mindenben nyitottak vagyunk, akkor miért ne kérhetnék meg a nők a párjuk kezét?
Kép forrása: VAKSMANV101/Depositphotos.com
Állítsd be a bient megbízható forrásnak a Google-ben!
Beállítom





